• Otvorenie novej CISCO akadémie

• Slávnostné otvorenie novej CISCO akadémie ( LCNA ) sa uskutočnilo na pôde našej školy dňa 29.1.2009 za účasti hlavného koordinátora programu v SR Doc.Ing. Františka Jakaba PhD.(viď sekcia fotoalbum )Slávnostné otvorenie našej LCNA - vysielanie na TV Poprad nájdete v časti o škole v sekcii NetAcad.
          • Prvé úspechy študentov školy

• Študentka 1.A triedy Hana Volfová reprezentovala školu na okresnom kole olympiády v anglickom jazyku.Obsadila v kategórii 2D krásne 1.miesto a postúpila na krajské kolo.V kategórii 2D súťažili študenti všetkých ročníkov SOŠ, a práve preto je úspech našej prváčky pozoruhodný.
          • Zmena adresy školy

• V súvislosti so zmenou v sieti škôl od 01.01.2009 sa mení adresa našej školy. Pôvodná adresa SSOŠ, Tajovského 2764/17, Poprad sa mení na SSOŠ, Ul. 29. augusta 4812, Poprad.
          • Hodina deťom

• Dňa 3.12.2008 sa študenti krúžku EFU aktívne zúčastnili verejnej zbierky " Hodina deťom" a v uliciach mesta Poprad vyzbierali sumu 2 655,- Sk. Celkovo sa v 10.ročníku vyzbieralo v rámci SR vyše 13 miliónov Sk.
          • Tvorivé dielne

• Študenti študijného odboru informačné a digitálne technológie sa dňa 13.11.2008 aktívne zúčastnia " tvorivých dielní " v priestoroch Tatranskej galérie v Poprade v rámci výstavy fotografa Juraja Lipschera.
          • Helloween-ský večer - cechovačka

• Dňa 13.11.2008 sa uskutoční v priestoroch našej telocvične Helloween-ský večer a cechovačka študentov 1 .ročníka ,v rámci ktorej študenti zložia sľub vernosti a poslušnosti.
          • Prednáška zástupcu Slovenskej sporiteľne

• v dňoch 28.10.2008 a 6.11.2008 sa uskutočili pre študentov oboch študijných odborov prednášky zástupcu riaditeľa Slovenskej sporiteľne Ing. Martina Orolína na tému : Euro a súčasná finančná kríza
          • Prednáška známeho fotografa z Zurichu

• Dňa 09.10.2008 sme usporiadali pre študentov 1.A, 1.B triedy študijného odboru Informačné a digitálne technológie prednášku renomovaného fotografa Juraja Lipschera s názvom Fotografia. Ďalšie info v časti Aktuality.
          • Exkurzia Poľsko

• V dňoch 14. - 15.10.2008 sa uskutoční školská exkurzia Osvienčim - Krakow, na ktorej sa zúčastnia študenti 1.A, 1.D triedy.
          • Elektronická žiacka knižka

• Testovacia prevádzka elektronickej žiackej knižky začína 01.10.2008. Prístupové práva do systému získajú rodičia na Rodičovskom združení.
          • Slávnostné otvorenie školy

• Dňa 02.09.2008 o 11,00 hod. sa uskutoční v priestoroch Domu Kuktúry v Poprade "Slávnostné otvorenie našej novej školy". Všetkých srdečne pozývame.
          • Ubytovanie v Domove mládeže

• Pre našich študentov, ktorí v rámci prijímacieho konania požiadali o zabezpečenie ubytovania v Domove mládeže sme zabezpečili ubytovanie v Domove mládeže, Karpatská 9, Poprad. Týmto rodičom sme poslali prihlášku do Domova mládeže. Tel. kontakt na Domov mládeže tel. 052/7763414
          • Local Cisco Networking Academy

• Škola zabezpečuje realizáciu nasledujúcich kurzov v rámci NetAcad programu : IT Essentials I.,Wireless,CCNA 1: Networking Basics, CCNA 2: Routers and Routing Basics, CCNA 3: Switching Basics and Intermediate Routing, CCNA 4: WAN Technologies.