• CAMBRIDGE  CERTIFIKÁT
          • CAMBRIDGE CERTIFIKÁT

• Až 58 študentov tretieho ročníka školy pristúpilo v dňoch 14.- 15.mája 2024 k vykonaniu  písomnej a ústnej časti skúšok pre získanie medzinárodného Cambridge certifikátu.

• Celoštátne kolo TMF

• Vynikajúce umiestnenie dosiahol náš študent 3.ročníka Michal Rataj v celoštátnom kole 32.ročníka Turnaja mladých fyzikov, na ktorom získal so svojím družstvom 2.miesto. Blahoželáme !

• Posledné zvonenie...

• Piatok 3.máj 2024  - škola bola plná spevu, smiechu, ale aj sĺz, spomienok a slov vďaky.  So školou a všetkými , ktorí tvoria našu SSOSTU, sa lúčili naši maturanti ... Prajeme  vám veľa šťastia na maturitných skúškach !

• BANKOMAT  NÁPADOV 2024
          • BANKOMAT NÁPADOV 2024

• Súťaž bankomat nápadov, ktorú realizuje JA Slovensko v rámci programu Viac ako peniaze  má rozvíjať u žiakov ich kreativitu, inovatívne myslenie, finančnú gramotnosť, komunikačné a prezentačné schopnosti a tiež prináša možnosť stretnúť sa v manažérskom prostredí s porotou zloženou z odborníkov z praxe.

Témou projektu 2024 bola Umelá inteligencia v našich domácnostiach. Medzi finalistov súťaže  tohto roku postúpili až dva tímy z našej školy - tím SOTIA Soni Štefaňákovej a Timey Patakyovej a tím SeniorTech Lívie Požgayovej a Sofie Vernarskej, ktorý v súťaži obsadil výborné 2.miesto ! Blahoželáme !

• Zaujímavá beseda

• Študenti 2.ročníka študijného odboru ekonomicko-právne činnosti v podnikaní sa stretli s p.Dominikou Biľovou, riaditeľkou Grand hotela Praha v Tatranskej Lomnici, ktorá sa s nimi podelila o svoje bohaté skúsenosti  pri príprave a organizovaní slávnostných spoločenských podujatí.

• Študentská kvapka krvi

• Chceme pomôcť a aj pomáhame...darovanie najvzácnejšej tekutiny  priamo v priestoroch našej školy sa už stalo tradíciou. 30 študentov školy sa v tomto školskom roku v pondelok 29.apríla 2024  zapojilo do našej SSOSťáckej študentskej kvapky krvi. Ďakujeme !

• Silák SSOSTY

• 21 študentov školy sa zapojilo do našej tradičnej súťaže "Silák SSOSTY". V štyroch disciplínach si najlepšie viedol študent 3.ročníka Andrej Štrbák a drúháčka Zuzana Czepiga.