Novinky O škole Študijné odbory Informácie pre záujemcov Virtuálna prehliadka školy Memorandum o spolupráci Zahraničné aktivity Odborná prax vo firmách Odborná stáž ERASMUS+ Napísali o nás
 

Navigácia

 • Aktualizácia údajov
  Dáta z programu aScSuplovanie boli aktualizované
 • BRATISLAVA 2018

  Študenti 2. a 3.ročníka študijného odboru Informačné a digitálne technológie sa od 17.4.2018 zúčastňujú na trojdňovej odbornej exkurzii v Bratislave, v rámci ktorej navštívia firmy ESET, AT&T, CISCO,Volkswagen Bratislava a tiež Fakultu informatiky a Fakultu masmédií Paneurópskej vysokej školy v Bratislave.  Program majú obohatený aj o návštevu NR SR a  divadelného predstavenia v Divadle Astorka.

 • Víťaz debatnej prestrelky

  V 8.ročníku esejistickej súťaže Sofia 2018 študentov stredných škôl bol veľmi úspešný náš študent 2.ročníka Erik Kollár, ktorý  sa nielen umiestnil v TOP 20 , ale zároveň vyhral súťaž v debatnej prestrelke.Téma 8.ročníka súťaže bola : " Je národná hrdosť v súčasnosti potrebná ?" Srdečne blahoželáme a ďakujeme za reprezentáciu školy !

 • Vynikajúce výsledky na KK SOČ

  Na krajskom kole Stredoškolskej odbornej činnosti dosiahli  dňa 6.4.2018 študenti školy vynikajúce výsledky. Obsadili : 1.miesto ( Dávid Zita ) a 5.miesto ( Kristián Rončkevič ) v súťažnom odbore Informatika , 1.miesto  ( Zuzka Zimová) v súťažnom odbore História, filozofia, právne vedy, 1.miesto ( dvojica Angélique Vannel, Boris Marko)  a 5.miesto ( Matúš Fecko ) v súťažnom odbore Ekonomika a riadenie, 2.miesto ( dvojica Mário Harvan, Juraj Martiček ) v súťažnom odbore Elektrotechnika,hardware,mechatronika3.miesto ( Michal Žiga ) v súťažnom odbore Pedagogika, psychológia, sociológia. Srdečne blahoželáme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy !

 • Okresné kolo SŠ vo volejbale

  Študenti školy obsadili pekné 2.miesto v okresnom kole volejbalového turnaja chlapcov stredných škôl. Blahoželáme !

 • Víťaz celoštátneho kola olympiády v ANJ

  Jakub Suchár sa stal víťazom celoštátneho kola olympiády v anglickom jazyku pre školský  rok 2017/2018 ! Srdečne blahoželáme  a veľmi sa tešíme !

 • Junior Internet 2018

  Výborné  výsledky dosiahli študenti po svojom postupe do finále celoštátnej súťaže Junior Internet AMAVET 2018, ktorá sa konala v dňoch 23.-24.3.2018 v Bratislave.  Matej Rástocký - študent 4.ročníka- obsadil 2.miesto v kategórii JuniorDESIGN a prváci Milan Pavlák a Marko Brutovský získali špeciálnu cenu v kategórii JuniorBLOG - videoblog. Srdečne blahoželáme ! 

 • NAG 2018 - úspech študentov SSOSTy

  Sme hrdí na výsledky študentov našej školy na 13.ročníku prestížnej študentskej súťaže NetworkingAcademy Games ( NAG 2018), pretože ukázali svoje vedomosti a a praktické zručnosti z oblasti počítačových sietí,ktoré získali štúdiom v rámci NetAcad programu. V kategórii družstiev HS3 obsadilo 3. miesto družstvo v zložení Karla Silvia Beatrix Bereczová, Tomáš Kacvinský, Samuel Kubinský a 4. miesto Mário Harvan, Juraj Martiček, Matej Hockicko. V kategórii jednotlivcov UNI -  4. miesto obsadila Karla Silvia Beatrix Bereczová a 6.miesto Tomáš Kacvinský. Veľké poďakovanie patrí ich učiteľom Janke Jurkovičovej a Jánovi Kovalčíkovi.

 • Vynikajúce výsledky JA firmy COINFLIP

  Na celoslovenskom veľtrhu JA firiem v Bratislave 21.3.2018 naša JA firma COINFLIP zvíťazila v kategórii  "Manažérsky tím" a tiež postúpila medzi 6 semifinalistov do súťaže " JA firma roka ". Srdečne blahoželáme Adriáne Vlasákovej, Viktórii Zekuciovej, Ivane Orolínovej, Alexandre Fronkovej a Danovi Madejovi k dosiahnutému úspechu, za ktorým stojí v prvom rade ich motivátorka a učiteľka Ing.Jana Marcinová !

 • 2.ročník ŠTUDENTSKEJ KONFERENCIE SSOSTy

  Výnimočné stretnutie absolventov školy, zástupcov VŠ a zamestnávateľov  so študentmi 3.a 4.ročníka školy sa uskutoční v piatok  23.marca 2018 v kongresovej sále AQUACITY Poprad.


 • Exkurzia do väznice

  Študenti 3.ročníka študijného odboru Právo a podnikanie sa dňa 23.marca 2018 zúčastnia exkurzie do Ústavu na výkon trestu odňatia slobody v Levoči.

 • Pozvánka na rodičovské združenie

  Pozývame zákonných zástupcov žiakov na triedne rodičovské združenie , ktoré sa ukutoční v stredu 21.marca 2018 o 16.30 hod. v jednotlivých učebniach školy. Po skončení triednych schôdzí sa uskutoční zasadnutie Rodičovskej rady.

 • Náš hosť - Michal Krčméry

  Pre študentov študijného programu “Právo, ekonomika a podnikanie” sa dňa 20.03.2018 usktutoční motivačná prednáška Michala Krčméryho, riaditeľa pre vládne záležitosti Americkej obchodnej komory. Študenti budú mať možnosť vypočuť si jeho príbeh, čo študoval, kde pracuje a čo ho v živote motivuje.  Je člen iniciatívy “Za vládu zákona – Rule of Law” (http://www.vladazakona.sk/) , v ktorej sa obchodné komory, zamestnávateľské zväzy a asociácie spojili a presadzujú princípy transparentného legislatívneho procesu a obchodných praktík na Slovensku.

 • Muzikál Nikola Šuhaj

  Študenti 2.ročníka navštívili 14.3.2018 Divadlo Jonáša Záborského v Prešove a zúčastnili sa muzikálového predstavenia Nikola Šuhaj.

 • "Trinásta komnata"

  Študenti prvého ročníka sa v utorok 13.3.2018 zúčastnili interaktívneho predstavenia  zameraného na boj proti drogovej závislosti " Trinásta komnata", na ktorom účinkoval Boris Lettrich zo skupiny Aya. 

 • Exkurzia do Tatravagónky , a.s. Poprad

  Študenti 2.ročníka študijného odboru Právo a podnikanie konfrontovali svoje teoretické vedomosti z ekonomiky, podnikania, manažmentu a odbornej praxe na jednodňovej stáži vo výrobnom podniku - Tatravagónke, a.s.  Poprad.

 • Turnaj mladých fyzikov

  Mário Harvan,Juraj Šefčík a Juraj Martiček  sú členmi tímu, ktorý reprezentoval našu školu na krajskom kole súťaže "Turnaj mladých fyzikov" ( v rámci SR sa konajú len 2 krajské kolá - v Bratislave a v Košiciach). Do tejto náročnej súťaže sa zapojilo 13 súťažných družstiev , z toho bolo 10 družstiev z gymnázií, a naši študenti obsadili veľmi pekné 7.miesto. Mário Harvan obsadil v súťaži  37 jednotlivcov výborné 10 miesto. Blahoželáme !

 • Školské kolo NAG 2018

  Školské kolo prestížnej súťaže počítačových sietí  NAG 2018 sa uskutočnilo v piatok 16.2.2018. Výsledky súťaže sú zverejnené v aktualitách.

 • Innovation Camp

  14.februára 2018 sa uskutočnila v rámci projektu Aspire celoslovenská súťaž Innovation Camp určená pre študentov JA firiem. Súťažiaci pracovali na reálnej výzve v zmiešaných tímoch , ich úlohou bolo nájsť najlepšie riešenie na danú tému a prezentovať ho pred odbornou porotou. Naša študentka Viktória Zekuciová bola členkou tímu, ktorý obsadil nádherné 2.miesto. Srdečne blahoželáme ! 

 • Programovanie robotov na SSOSTe

  Široké využívanie robotov v priemysle, ale aj digitalizácia priemyslu sú spojené s rozbiehaním tzv. štvrtej priemyselnej revolúcie, ktorá sa označuje ako Industrie 4.0. Naša škola reaguje na tieto požiadavky trhu práce a prichádza s ďalšou pridanou hodnotou pre študentov ...( programovanie robotov )

strana: