• TA3 a TASR v našej škole

• Dňa 14.3.2011 sa uskutoční pre študentov 2. a 3.ročníka študijného odboru IDT beseda s redaktormi televízie TA3 p.Slivenským a p.Tišťanom a s redaktorkou TA SR pani Antoškovou.

• ART ACADEMY  v  Prešove
          • ART ACADEMY v Prešove

• ART ACADEMY prijala pozvanie mesta Prešov a C.A.EN.agency v Prešove  a  dňa 21.3.2011 odohrá pre študentov prešovských škôl dve predstavenia naštudovanej divadelnej hry v anglickom jazyku " Hmly Avalonu - legenda o kráľovi Artušovi ".

• Turnaj mladých fyzikov

• Dňa 9.3.2011 sa družstvo študentov našej školy zúčastnilo na regionálnom  kole súťaže "Turnaj mladých fyzikov " v Košiciach a v tejto súťaži obsadilo pekné 3.miesto. Blahoželáme !

• Úspech v súťaži

• V 58.ročníku súťaže "Európa v škole " obsadila na krajskom kole literárnej časti súťaže študentka III.D triedy Šarlota Krajčová  v konkurencii 34 súťažiacich krásne 3.miesto a jej práca  postúpila na celoštátne kolo. Srdečne blahoželáme !

• Prezentačné dni pre verejnosť

•   S cieľom poskytnúť  komplexné  informácie  o možnostiach a  prednostiach štúdia na našej škole organizujeme  každý štvrtok popoludní  v mesiacoch február  a marec 2011 prezentačné dni . Začiatok prezentácií  je  o 16,00 hod.

• Darujte 2 % z dane na rozvoj vdelávania a športu

• Chceme Vás týmto poprosiť o darovanie 2% dane z Vašich príjmov v prospech Tatranskej akadémie n.o. Poprad.
            Týmto spôsobom môžete adresne prispieť na rozvoj vzdelávania a športu svojimi daňami z príjmov, ktoré inak odovzdávate do štátneho rozpočtu. Tlačivo
            .

• Okresný súd Poprad

• Dňa 9.3.2011 sa študenti prvého ročníka študijného odboru právo a podnikanie zúčastnia jednodňovej stáže na Okresnom súde v Poprade.

• NAG 2011

• Dňa 3.3.2011 sa uskutočnilo národné kolo prestížnej súťaže NAG 2011 (NetAcad) , v ktorej nás reprezentovali víťazi školského kola Ľubor Jureňa, Michal Kolárik a Róbert Šeliga a v silnej konkurencii obsadili pekné 11.miesto. Blahoželáme !

• Regionálne kolo SOČ

• Dňa 25.2.2011 nás  reprezentovali na regionálnom kole súťaže SOČ 7 žiaci s piatimi súťažnými prácami, z ktorých práce Stanislava Birošíka ( Exekučná činnosť ) a Kataríny Čontošovej ( Podnikateľský plán ) postúpili na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 1.4.2011 v Starej Ľubovni. Všetkým študentom ďakujeme za reprezentáciu školy a blahoželáme!

• Webináre

• Inštruktori našich regionálnych Cisco akadémií v SR Vám prinášajú sériu zaujímavých videokonferenčných prednášok ... bližšie v časti "Pripravované akcie" resp. záznamy na http://virtual-academy.sk

• Panorámy 360°

• Pre získanie panoramatických náhľadov našich priestorov v hornej časti je nová záložka Panorámy 360° ... po kliknutí chvíľu čakajte načítavajú sa panorámy ... po kliknutí na jednotlivé obrázky získate 360° náhľady

• Olympiáda v nemeckom jazyku

• Dňa 10.2.2011 sa uskutočnilo krajské kolo olympiády v nemeckom jazyku, na ktoré z okresného kola postúpila žiačka III.C triedy Carina Gallová a obsadila v kategórii 2D krásne druhé miesto. Srdečne blahoželáme.

• NAG 2011

• Dňa 14.2.2011 sa uskutoční pre študentov tretieho ročníka študijného odboru Informačné a digitálne technológie prvý ročník školského kola súťaže NAG 2011.

• VALENTÍNSKY PLES

• Študentská spoločnosť   "TIMELINESS"  srdečne  pozýva všetkých študentov a  priateľov školy na prvý školský VALENTÍNSKY  PLES, ktorý sa uskutoční  18.februára 2011 v sále Tatravagónky a.s.v Poprade. Vstupenky v cene 20,- EUR  si možno zakúpiť u členov spoločnosti alebo na sekretariáte školy. Prajeme  všetkým výbornú zábavu v skvelej spoločnosti.

• Lyžiarsky kurz

• V dňoch 7.2. -11.2.2011 sa pre študentov druhého ročníka školy uskutoční lyžiarsky kurz  v lyžiarskom stredisku v Levočskej doline.

• Okresné kolo v plávaní

• Na okresnom kole stredných škôl v plávaní , ktoré sa uskutočnilo dňa 3.2.2011 v Poprade , vyhrala  žiačka II.C triedy Karolína Jurčíková  dve prvé miesta a dievčenská štafeta obsadila jedno prvé a jedno druhé miesto. Srdečne blahoželáme !

• Oblastné kolo olympiády v nemeckom jazyku

• Dňa 19.1.2011 reprezentovala našu školu na oblastnom kole olympiády v nemeckom  jazyku žiačka  III.C triedy Carina Gallová , ktorá obsadila  2.miesto a postúpila na krajské kolo tejto súťaže. Blahoželáme !