• Krajské kolo vo florbale

• Dňa 2.12.2011 družstvo našich dievčat vybojovalo na krajskom kole súťaže vo florbale žiačok stredných škôl krásne 2.miesto. Srdečne blahoželáme !

• Adobe Video Day 2011

• Dňa 22.11.2011 sa študenti 4.ročníka zúčastnia na  akcii Adobe Video Day 2011, kde Markus Bledowski, screen/media dizajnér z Nemecka, predstaví postupy strihu a postprodukcie videa s využitím nástrojov sady Adobe Creative Suite 5.5 Production Premium. Bližšie info v časti " Pripravované akcie" fotografie v časti fotoalbum

• Víťazstvo našich dievčat

• V stredu 16.11.2011 sa v našej škole uskutočnilo okresné kolo súťaže žiačok stredných škôl vo florbale, v ktorom  družsvo dievčat našej školy vyhralo a postúpilo na krajské kolo . Srdečne blahoželáme !

• Beseda s Michalom Ľachom

• Dňa 15.11.2011 sa uskutoční pre študentov 4.ročníka beseda s generálnym riaditeľom spoločnosti Chemosvit a.s. SVIT  Ing.Michalom Ľachom.

• Študentská kvapka krvi

• V pondelok 14.11.2011 sa uskutočnila v priestoroch našej školy historicky prvá " Študentská kvapka krvi " počas ktorej odovzdalo krv 42 študentov školy , z ktorých takmer všetci boli prvodarcovia.  Ďakujeme v mene všetkých, ktorým Vaša krv pomôže ! ( Viď foto )

• QUO  VADIS
          • QUO VADIS

• Dňa 10.11.2011  študenti 4.ročníka navštívia Divadlo J.Záborského v Prešove  a zúčastnia sa verejnej generálky muzikálu Quo vadis.

• NÁVŠTEVA   OMBUDSMANA  SR
          • NÁVŠTEVA OMBUDSMANA SR

• Dňa 10.11.2011 sa uskutoční pre študentov študijného odboru Právo a podnikanie prednáška a beseda s Doc.JUDr.Pavlom Kandráčom , CSc., verejným ochrancom práv ( ombudsmanom ) v SR.

• Exkurzia Banská Bystrica

• Dňa 9.11.2011 študenti 3. a 4.ročníka študijného odboru Právo a podnikanie navštívia Právnickú fakultu a Ekonomickú fakultu UMB v Banskej Bystrici .

• Krajské kolo v bedmintone

• Dňa 27.10.2011 nás reprezentovali Martin Ďurčo a Peter Gápa na krajskom kole súťaže SŠ v bedmintone a umiestnili sa v silnej konkurencii na krásnom 3.mieste. Blahoželáme !

• ICETA

• V dňoch 27.-28.10.2011 sa študenti  4.ročníka študijného odboru Informačné a digitálne technológie zúčastnia v Starej Lesnej 9.ročníka medzinárodnej konferencie o eLearningových technológiách.

• Víťazstvo v okresnom kole v bedmintone

• Dňa 21.10.2011 obsadilo družstvo našej školy v zložení Martin Ďurčo  a Peter Gápa 1.miesto na okresnom kole žiakov SŠ v bedmintone a postúpilo na krajské kolo.Srdečne blahoželáme !

• Prednáška sudkyne okresného súdu

• Dňa 18.10.2011 sa uskutočnila pre študentov 2. a 3.ročníka študijného odboru Právo a podnikanie prednáška sudkyne Okresného súdu v Poprade JUDr.Petruškovej.

• Aktívna mládež Európy

• Dňa 14.10.2011 v čase od  9,00 do 12,00 hod. sa v našej aule uskutoční pre študentov stredných škôl  Európsky informačný deň  " Aktívna mládež Európy " pod záštitou Európskeho informačného centra Europe Direct Poprad.

• Rodičovské združenie

• Srdečne pozývame všetkých rodičov na triedne rodičovské združenie, ktoré sa uskutoční v stredu 12.októbra 2011 o 16.30 hod. v priestoroch školy.

• Návšteva partnerskej školy z Prahy

• Vedenie a študenti našej partnerskej SOŠ pre administratívu EU z Prahy nás v termíne od 26.9.- 30.9.2011 poctia svojou návštevou, počas ktorej sme im pripravili bohatý program priamo v našej škole aj v okolí mesta Poprad.Veríme, že  budeme dobrými hostiteľmi.

• Konzultačné hodiny

• V časti aktuality sú zverejnené termíny konzultačných hodín jednotlivých vyučujúcich platné v školskom roku 2011/2012.