• Lyžiarsky a snowboardový kurz

• Neuveriteľné množstvo čerstvo napadaného snehu, prázdne svahy a výborná nálada - to sú atribúty skvelého lyžiarskeho a snowboardového kurzu na Štrbskom plese, na ktorom sa minulý týždeň zúčastnili takmer všetci žiaci 2.ročníka.

• Úspech na  okresnom kole ANJ
          • Úspech na okresnom kole ANJ

• Na okresnom kole olympiády v anglickom jazyku  sa v kategórii 2D umiestnil na 1.mieste náš študent 1.ročníka Samuel Horský a postúpil na krajské kolo. V kategórii 2C2 obsadil Matúš Rigg výborné 2.miesto.  Blahoželáme !

• Víťaz okresného kola

• Študent 3.ročníka Amine Aouji zvíťazil na okresnom kole olympiády v nemeckom jazyku v kategórii 2D a postúpil na krajské kolo. Blahoželáme a držíme palce v ďalšej súťaži !

• DiscoverEU

• V októbri 2022 sa zapojili naši študenti do súťaže, ktorá patrí pod program Erasmus+, s názvom DiscoverEU. V rámci súťaže uviedli svoje údaje a odpovedali na 5 otázok o Európskej únii. Z prihlásených súťažiacich bolo vybraných 35 000 mladých ľudí v Európe, ktorí získali poukaz na cestovanie zadarmo po Európe pre seba a svojich 4 kamarátov na obdobie 1 až 30 dní. Je úžasné, že medzi vybranými "cestovateľmi " sú až 8 naši študenti, ktorí si takto môžu spolu s priateľmi v lete plniť svoje cestovateľské sny.

• Stáž na súde

• Študenti 1.ročníka študijného odboru Ekonomicko-právne činnosti v podnikaní absolvovali stáž na Okresnom súde v Poprade.