• Excellence in Quality

• Naša škola bola v auguste tohto roka medzinárodnou komisiou nominovaná na prestížne svetové ocenenie za kvalitu a manažment “ Excellence in Quality” v kategórii vzdelávanie. V utorok 5.10.2021 sa uskutočnílo online oceňovanie na slávnostnej ceremónii počas Achievements Forum 2021 v Oxforde. Na ceremónii v 4.kategórii -vzdelávanie získalo prestížne svetové ocenenie “ Excelence Quality in Education” 5 vzdelávacích inštitúcii z celého sveta a  medzi nimi je aj naša SSOSTA ! Riaditeľke školy Beáte Mitickej bola udelená osobná medaila a titul " Manažér roka". Počas ceremónie v Oxforde bolo odvysielané prezentačné promo video našej školy a bol uskutočnený rozhovor s p.riaditeľkou Beátou Mitickou.