Novinky O škole Študijné odbory Informácie pre záujemcov Virtuálna prehliadka školy Memorandum o spolupráci Zahraničné aktivity Odborná prax vo firmách Odborná stáž ERASMUS+ Napísali o nás
 

Navigácia

Zoznam učiteľov

E-mail
 
 
Ing. Beáta Mitická Riaditeľka
riaditel@tatranskaakademia.sk
 
 
Mgr. Jaroslav Lavko Zástupca
Triedny učiteľ: tretia D
zastupca@tatranskaakademia.sk
 
 
Mgr. Barbora Bartková Učiteľka
Vedie krúžok: Speak up! 1. až 3. ročník
bartkova2@gmail.com
 
 
Ing. Jana Bencková Učiteľka
benckovajanka@centrum.sk
 
 
Mgr. Ladislav Bolcár Učiteľ
Vedie krúžok: Futsal chlapci, dievčatá
laci.buli@post.sk
Foto Mgr. Michal Brezina Triedny učiteľ: prvá B
Vedie krúžok: Turistický krúžok
brezinamichal@yahoo.com
 
 
Mgr. Lenka Brezňanová Triedna učiteľka: prvá D
 
 
PaedDr. Stanislav Dubrovčák Triedny učiteľ: druhá D
Vedie krúžok: Maturujeme z matematiky
Vedie krúžok: Školská kapela
stanislav.dubrovcak@gmail.com
 
 
JUDr. Lucia Fabianová Učiteľka
 
 
Mgr. Lucia Gallovičová Triedna učiteľka: štvrtá A
Triedna učiteľka: tretia A
Vedie krúžok: Maturujeme zo slovenčiny
gallovicova@atlas.sk
 
 
Mgr. Lucia Hajkovská Učiteľka
hajkovska@gmail.com
 
 
Mgr. Jozef Hlaváčik Učiteľ
jhlavacik@yahoo.com
 
 
Mgr. Michal Hricko Triedny učiteľ: štvrtá B
Vedie krúžok: Školská televízia
michal.hricko@icloud.com
 
 
Mgr. Andrea Hvizdošová Učiteľka
 
 
Ing. Jana Jurkovičová Triedna učiteľka: druhá B
jurkovicova@tatranskaakademia.sk
 
 
Ing. Ľuboslava Kačmárová Triedna učiteľka: tretia C
luboslavakacmarova@gmail.com
 
 
Mgr. Gabriela Knížová Triedna učiteľka: prvá A
Vedie krúžok: FCE krúžok
gabika.vargova@gmail.com
 
 
Mgr. Simona Kolenčíková Učiteľka
simka.kolencik@gmail.com
 
 
Ing. Ján Kovalčík Triedny učiteľ: tretia B
Vedie krúžok: Routing and switching
kovalcik@tatranskaakademia.sk
 
 
Mgr. Barbora Lukušová Učiteľka
 
 
Ing. Jana Marcinová Triedna učiteľka: prvá C
Vedie krúžok: Aktívny podnikateľ
jana_marcinova@centrum.sk
 
 
Mgr. Jozef Matúš Učiteľ
 
 
Ing. Michal Ondruška Triedny učiteľ: druhá C
ondruskamichal@gmail.com
 
 
Mgr. Milan Pikla Triedny učiteľ: štvrtá C
milan.pikla@gmail.com
 
 
Mgr. Gabriela Pitoňáková Učiteľka
 
 
Mgr. Monika Rosenbergerová Učiteľka
monika.cernakova@gmail.com
 
 
Mgr. Martin Schiller Triedny učiteľ: druhá A
Vedie krúžok: LEGO roboty
martin.schiller13@gmail.com
 
 
Mgr. Soňa Šoltísová Triedna učiteľka: štvrtá D
Vedie krúžok: Po stopách predkov
 
 
Mgr. Tomáš Valluš Učiteľ
Vedie krúžok: Florbal chlapci, dievčatá
Vedie krúžok: Volejbal chlapci, dievčatá
tvallus@centrum.sk
 
 
Mgr. Rastislav Zacher, PhD. Učiteľ
Vedie krúžok: Zoči-voči

© aScAgenda 2018.0.1101 agenda.skoly.org Stránka aktualizovaná: 21.05.2018