• Termín: 07.06. – 12.06.2013

LONDÝN - HASTINGS                    Cena/osoba: 269,- €

Program zájazdu:

1. deň:

Odchod zo Slovenska v ranných hodinách ( z Popradu cca o 06:00) , non stop tranzit (s bezpečnostnými prestávkami) cez Nemecko do Francúzska.

2. deň:

Príchod do Anglicka v dopoludňajších hodinách, začiatok pešej prehliadky – Westminsterské opátstvo, Parlament a Big Ben, Downing Street, Trafalgar Squares Národnou galériou a pamätníkom admirála Nelsona….  Následne večera a nocľah v Allhallows Holiday Park.

3. deň:

Po raňajkách Vás čaká veľká okružná jazda po atrakciách Londýna -katedrála St.Paul's, City, Tower a Tower Bridge, St. James Park, výmena stráží pred Buckinghamským palácom, Whitehall.... návšteva strednej školy resp iný alternatívny program podľa požiadavky - British Museum, prípadne návšteva Albert & Victoria Museum. Večera a nocľah.

4. deň:

Po raňajkách dokončenie prehliadky Londýna - Hyde Park, The Mall, Admirality Arch, Piccadilly Circus, možnosť vyhliadkovej jazdy na London Eye, voľno na Oxford Street... v prípade záujmu návšteva múzea voskových figurín Mme. Tussaud. Večera a nocľah.

5. deň:

V odchodový deň po raňajkách sa zastavíme v prímorskom kúpeľnom meste Hastings (9 hodín bezpečnostná prestávka), ktorého najvýznamnejšou pamiatkou je hrad z 11. stor. postavený Viliamom Dobyvateľom, návšteva hradu a vizuálnej show 1066 Story V prípade záujmu návšteva Blue Reef Aquarium a Smugglers Adventure (www.smugglersadventure.co.uk). Následne odchod

na Slovensko.

6. deň:

Príchod na Slovensko v popoludňajších hodinách.

Služby v cene:

doprava klimatizovaným autokarom, 2x prejazd kanálom La Manche trajektom, 3x ubytovanie v mobilhomoch s vlastným príslušenstvom, 3x raňajky, 3x večera, slovenský sprievodca počas pobytu