• Termín: 16.03. – 21.03.2013

New York -            Cena/osoba: 1 350,- €

Program:

1.  deň
          Odlet do New Yorku z Krakowa, transfer do hotela a ubytovanie, prvé zoznámenie s New Yorkom.

2. deň
          Raňajky, celodenný program so sprievodcom, prehliadka Dolného Manhattanu, Times Square, Broadway a oblasť divadiel, Madison Square Garden, Union Square s obchodmi, Ground Zero - miesto po bývalom svetovom obchodnom centre, Greenwich Village, Chinatown, Little Italy, radnica mesta, Wall Street...
          3. deň
          Raňajky, budova OSN, katedrála sv. Patrika a Rockefeller center, možnosť nákupov na 5th Avenue,
          návšteva strednej školy Hillcrest High School, večerná atmosféra Times Square s ochutnávkou „new york style“ jedál.
          4. deň
          Raňajky, Battery Park, Brooklyn Bridge, návšteva Metropolitan Museum of Artso vzácnymi zbierkami maliarskeho, sochárskeho i staviteľského umenia, možnosť odpočinku v „pľúcach“ Manhattanu – Central Parku.  Večer výstup na Empire State Building s výhľadom na celé mesto.
          5. deň
          Raňajky, individuálny program, napr. návšteva niektorého z početných múzeí, nákupy na Herald Square, obchodný dom Macy's, nákupný raj  Century 21 so záplavou značkového oblečenia za diskontné ceny. Popoludní transfer na letisko a odlet z New Yorku.
          6. deň
          Prílet a transfer na Slovensko.