• Lyžiarsky a snowboardový  kurz
          • Lyžiarsky a snowboardový kurz

• Príjemné počasie, dostatok snehu, upravené svahy, komfortné ubytovanie,dobrá strava a nadovšetko výborná nálada po mesiacoch neustáleho obmedzovania - to sú atribúty, ktoré sprevádzali počas celého  týždňa našich druhákov a tretiakov na lyžiarskom a snowboardovom kurze v rezorte Levočská dolina.

• Víťazka OANJ

• Naša študentka 1.ročníka Veronika Mikulová zvíťazila na okresnom kole olympiády v anglickom jazyku a postúpila na krajské kolo súťaže. Blahoželáme a držíme palce v ďalšej súťaži !

• Projektové dni SSOSTY

• V škole sa v hneď v úvode nového roku 2022 uskutočňujú PROJEKTOVÉ DNI SSOSTY , ktorých cieľom je v rámci rovesníckeho neformálneho vzdelávania prezentovať kreatívne témy úspešných projektov odborných súťaží  študentom prvých troch ročníkov školy.

• Prvenstvo v OKM

• Viac ako 70 škôl z celého Slovenska sa zapojilo do prvého kola Olympiády kritického myslenia. Naša škola získala prvenstvo v počte zapojených žiakov.  V 1.kategórii dosiahol najlepší výsledok náš študent I.A triedy Šimon Podstavek ( 5.miesto). V 2.kategórii dosiahol najlepší výsledok náš študent IV.B triedy Damián Regeš ( 9.miesto).