• Summer fest na SSOSTE

• Krásne prostredie, nádherné počasie a výborná nálada spojila všetkých študentov školy a ich učiteľov do jednej veľkej Sosťáckej rodiny...

• Cechovačka prvákov

• Tento rok v netradičnom termíne (v utorok 22.06.2021), ale predsa len bola  "Cechovačka" žiakov prvého ročníka školy , ktorú pripravila žiacka školská rada a žiaci tretích ročníkov a ktorá bola plná slnka, zábavy, smiechu a dobrej nálady.

• " The future of Europe "

• Študenti  3.ročníka našej školy s radosťou prijali výzvu a zúčastnili sa na interaktívnej panelovej diskusii s poslancami Európskeho parlamentu pani Ditou Charanzovou a pánom Ivanom Štefancom  , počas ktorej spoločne hľadali odpovede na témy  digitalizácie EÚ a problematiky pandémie COVID 19.

• AcadNet 2021 - medzinárodná súťaž

• Na medzinárodnom kole súťaže AcadNet 2021, ktorá je nadstavbovou časťou 16.ročníka prestížnej  študentskej súťaže Networking Academy Games (NAG 2021), obsadil náš študent  3.ročníka Matúš Záremský vynikajúce 8.miesto. Srdečne blahoželáme !

• " Svet médií "

• Naštartovanie kritického myslenia mladých ľudí, rozvíjanie empatie a ľudskosti prostredníctvom krátkych, inšpiratívnych,  svetovo úspešných spotov a kampaní v podaní moderátora - filmového kritika Petra Konečného. To je charakteristika dnešnej interaktívnej prednášky pre žiakov 2.ročníka  "Svet médií ".

• Kurz na ochranu života a zdravia

• Nádherné počasie, výborná nálada a hlavne vynikajúca partia našich tretiakov ... to sú atribúty Kurzu na ochranu života zdravia, na ktorom sa zúčastnujú naši študenti 3.ročníka.

• Deň najlepších priateľov na SSOSTE

• Priatelia, ktorých dôležitosť v našom živote  sme si ešte viac uvedomili v tejto zvláštnej dobe... Sú zdrojom inšpirácie, radosti, smiechu ,porozumenia, sú našou bútľavou vŕbou v ťažkých dňoch, sú tí, ktorí znásobujú našu radosť v šťastných dňoch... aj preto si priateľstvo zaslúži  "Deň najlepších priateľov ".

• Absolventi školy - ročník 2021

• 104 mladých ľudí si v piatok 28.mája 2021 prevzalo vytúžené maturitné vysvedčenie, čím  definitívne ukončili svoj krásny stredoškolský život a otvorili  brány do života nového - vysokoškolského, podnikateľského, pracovného...Všetkým prajeme mnoho šťastia a  veľa správnych rozhodnutí pri hľadaní práce, ktorá ich bude napĺňať a ktorú budú milovať.

• CAMBRIDGE CERTIFICATE

• Až 50 študentov tretieho ročníka školy pristúpilo v dňoch 25.-26.mája 2021 k vykonaniu  písomnej a ústnej časti skúšok pre získanie medzinárodného Cambridge certifikátu.