• Aj v matematike sa nám darí

• V medzinárodnej súťaži Matematický klokan - 2021 dosiahli študenti školy pozoruhodné výsledky. V kategórii žiakov 1. a 2.ročníka z 19-tich zúčastnených žiakov dosiahli percentil nad 90 % siedmi žiaci, dvaja žiaci dosiahli percentil nad 95 %. Výnimočný výsledok dosiahol prvák Jakub Hromádka, ktorý so svojou 100 %-nou úspešnosťou obsadil 1.miesto  v SR vo svojej kategórii. V kategórii žiakov 3. a 4.ročníka z 12 zúčastnených žiakov dosiahli percentil nad 90 % 4 žiaci.

• Ocenenie Benjamína Haverlu na filmovom festivale na Floride

• Film "Posledný list" nášho talentovaného študenta 4.ročníka Benjamína Haverlu získal ďalšie ocenenia, tentokrát na filmovom festivale OTB, ktorý sídli v BISCAYNE BLVD MIAMI na Floride. Je  to  úspech, ktorý si Benjamín za svoju húževnatosť, tvorivosť, pracovitosť a nadanie určite zaslúži. Blahoželáme !

• Veľtrh podnikateľských talentov

• 1.miesto za finančné riadenie

2.miesto za najlepšiu výročnú správu

2.miesto za dosiahnuté výsledky a tímovú spoluprácu

2.miesto za najlepšiu videoprezentáciu

3.miesto za vývoj výrobku a orientáciu študentskej firmy na zákazníka

a postup medzi finalistov pre MEDZINÁRODNÚ  SÚŤAŽ -

toto sú úspechy našej JA Firmy REVER na 26. Veľtrhu podnikateľských talentov. Vynikajúca práca, výborný tím, skvelí študenti. Blahoželáme !

• Vynikajúce výsledky na celoštátnom kole SOČ

• Na celoštátnej prehliadke  Stredoškolskej odbornej činnosti obsadila študentka IV.A triedy  Katka Kedžuchová so svojou básnickou zbierkou nádherné 2.miesto v súťažnom odbore Teória kultúry, umenie, umelecká tvorba , odevná tvorba a študentky III.A triedy Jana Lešňanská a Zara Karakaya vynikajúce 3.miesto v súťažnom odbore Matematika, fyzika. Blahoželáme !