Webináre a videokonferencie

• Nadpis

• Inštruktori našich Cisco akadémií v SR Vám prinášajú sériu zaujímavých videokonferenčných prednášok, ktoré si môžete pozrieť on - line prostredníctvom systému WebEx.

• STP pod lupou (Tomáš Kanócz, RCNA TUKE)
          • IPv6 svet (Peter Feciľak, RCNA TUKE)
          • ACL pod lupou (Igor Grellneth, RCNA STUBA )
          • Ako funguje multicasting? (Peter Palúch, RCNA ŽU)
          • Computer assembly - step by step ( Róbert Dupčák, LCNA Poprad )
          • Útoky na protokoly DTP, 802.1Q ( Jozef Ploščica LCNA Košice )
          • Útoky na protokoly CDP a STP ( Jozef Ploščica LCNA Košice )
          • ARP spoofing (1. časť) ( Jozef Ploščica LCNA Košice )
          • Úprava dokumentov a možnosti Adobe Acrobat XI
          • Autentifikacia, Autorizacia, Accounting ( Peter Feciľák, RCNA TUKE ) 22.10.2012
          • MultiArea OSPF ( Peter Feciľák, RCNA TUKE ) 05.11.2012
          • IP telefónia ( Jozef Janitor, RCNA TUKE ) 03.12.2012
          • Rapid game development ( Mirek Biňas TUKE ) 22.01.2014
          • Link Aggregation Protocols ( Peter Feciľák TUKE ) 05.02.2014

Záznamy z týchto videokonferenčných prednášok si môžete pozrieť na http://virtual-academy.sk v časti Kategória predmetov : Webináre - prístup len pre registrovaných užívateľov ! http://virtual-academy.sk/portal/course/category.php?id=24

• Miestnosť
            • Telefón
          • LifeSize Express 220

• Súkromná stredná odborná škola na Ul.29. augusta v Poprade sa začiatkom októbra 2011 stala prvou strednou školou v SR, v ktorej bol inštalovaný profesionálny videokonferenčný systém LifeSize Express 220, umožňujúci video prenos v HD kvalite.

• Videokonferenčná beseda - Ing- Ján Kinšt

• Dňa 20.02.2014 ( štvrtok ) o 09,00 hod. sa uskutoční videokonferenčná beseda s Ing. Jánom Kinštom, zástupcom Európskeho účtovného dvora. Táto beseda sa bude realizovať v spolupráci s našou partnerskou Střední odborní školou pro administrativu EÚ v Prahe prostredníctvom videokonferenčných systémov LifeSize Express 220. Ing. Jan Kinšt bude môcť týmto spôsobom diskutovať so študentami dvoch škôl v rôznych štátoch súčasne.