Školský internát

Niektorí žiaci našej školy sú ubytovaní na stredoškolskom internáte, ktorý sa nachádza v blízkosti autobusovej a železničnej stanice. Vzdialenosť internátu od našej školy 10 min. peši.

Školský internát (ŠI) v zmysle zákona 236/2009 Z.z.(školský zákon) v znení neskorších predpisov je výchovno-vzdelávacie zariadenie, ktoré zabezpečuje žiakom stredných škôl výchovno-vzdelávaciu starostlivosť v čase mimo vyučovania, ubytovanie a celodenné stravovanie.

Školský internát má na využívanie voľnočasových a záujmových aktivít pre žiakov vytvorené výborné podmienky.

Ubytovanie s vlastným sociálnym vybavením izieb a celodenné stravovanie v budove internátu zabezpečuje potrebný štandard.

Úhrada nákladov za ubytovanie mesačne: 33 €

Úhrada za stravu mesačne (20 dní):  celodenná strava  57 €