Cinema 4D Academy Program

•

CINEMA 4D Academy Program (dále jen CAP) je spoločnou aktivitou firmy MAXON, výrobcu populárneho 3D grafického programu CINEMA 4D a ich partnerov v rôznych krajinách. Cieľom CINEMA 4D Academy Programu na našej škole je zavedenie vyučovania tohto grafického 3D softwéru CINEMA 4D do učebných učebných osnov predmetu spracovanie grafiky na PC u študentov študijného odboru Informačné a digitálne technológie. Naša škola získala licencie tohto SW pre všetky študentské notebooky všetkých študentov 3.a 4. ročníka študijného odboru IDT. Zároveň pri príležitosti zapojenia našej školy do CINEMA 4D Academy Programu v priebehu mesiaca február bude vybudovaná nová špecializovaná učebňa grafiky vybavená špičkovými grafickými počítačmi iMac 21.5" 2.5GHz quad-core i5.