• Školné

• Vzhľadom na to, že sa jedná o školu vybavenú nadštandartnou technikou, určitú časť nákladov na prevádzku školy hradí priamo študent, resp. jeho zákonný zástupca. Ročné školné sa platí v jednej - dvoch splátkach. ( Výnimku môže udeliť riaditeľ školy ). Výška ročného školného pre študentov prijatých na štúdium od 01.09.2020 sa pohybuje v rozmedzí od 158,- EUR  až 790,- EUR. Rozmedzie je dané výškou priznaného štipendia.

Nadštandard štúdia, ktorý zahŕňa poplatok :

atraktívne študijné odbory

pomer  PC na študenta 1:1 – prvá škola v SR

notebooky pre študentov na prácu v škole a domácu prípravu, ktoré im po ukončení štúdia zostávajú

nadaným a aktívnym študentom sú pripravené prospechové štipendiá  formou zliav zo školného. Výška zľavy ( do 80 % z ročného školného ) závisí od prospechu, správania a účasti na vyšších odborných súťažiach.

individuálne konzultácie pedagógov ( doučovanie ) pre študentov popoludní počas celého školského roku

učebnice a pracovné zošity na všetky predmety vrátane cudzích jazykov

účasť na vzdelávacích kurzoch popoludní ( kurzy jazykové, spracovanie grafiky na PC, účtovníctva ...)

prepojenosť študijných programov na vysoké školy ( študijné odbory vznikli v spolupráci s vysokými školami )