• Informácie o spracúvaní osobných údajov pre zástupcov a kontaktné osoby našich zmluvných partnerov a pre fyzické osoby - podnikateľov

• Tento dokument je vypracovaný v súlade s Čl. 13 nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb v súvislosti so spracovaním osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov (ďalej len „Nariadenie“) a slúži ako informácia o spracovaní osobných údajov fyzických osôb, ktoré sú zamestnancami zmluvnývh partnerov Súkromnej strednej odbornej školy so sídlom na Ulici 29. augusta 4812, 058 01 Poprad, IČO: 42039371 (ďalej len ako „Škola“ alebo „Prevádzkovateľ“), a ktoré sú pre Školu v rámci realizácie ich zmluvných vzťahov so zmluvnými partnermi kontaktnými osobami a tiež pre zmluvných partnerov Prevádzkovateľa, ktorí sú fyzickými osobami – podnikateľmi.

Škola uverejnila túto príručku, ktorá Vám pomôže pochopiť, ako a prečo Škola zhromažďuje informácie od Vás, kto má prístup k týmto informáciám, kto je našou zodpovednou osobou, na ktorú sa v prípade potreby môžete obrátiť, na aké účely spracúvame Vaše osobné údaje, po akú dobu a na akom právnom základe a aké sú Vaše práva. Tento dokument bude pravidelne aktualizovaný.

Pre bližšie informácie o spracovaní Vašich osobných údajov kliknite Informacie_zmluvni_partneri.pdf​​​​​​

Pre bližšie informácie o Vašich právach v súvislosti so spracovaním Vašich osobných údajov, kliknite ( Osobne-udaje-prava.pdf )

Mám záujem vedieť, kto je zodpovedná osoba  ( zodpovedna_osoba.pdf ), na ktorú sa môžem obrátitť, ak si myslím, že boli porušené moje osobné údaje alebo chcem zistiť, aké údaje o mne spracúva Škola prípadne chcem zistiť iné informácie ohľadom mojich práv v súvislosti s ochranou osobných údajov.